Honlapra Fel! Karrier

honlapra fel karrier

Szereted a kihívásokat, és közel áll hozzád az online világ? Akkor keress meg minket és jelentkezz hozzánk!

Aktuális állásajánlataink

Fiatalos, motivált csapatunkba keresünk munkatársakat a következő pozíciókba:

Értékesítő / Sales manager

Feladatok:

  • Kommunikáció meglévő és leendő ügyfelekkel
  • Ügyfélkör bővítése
  • Heti 5 napon, napi 4-6 óra munka megegyezés szerint

Elvárásaink:

  • Ne riasszon vissza, ha telefont kell ragadnod és napi több órában kell felmérned ügyfeleink igényeit
  • Elvárjuk, hogy keress új utakat és lehetőségeket, ahol népszerűsítheted és értékesítheted képzéseinket
  • Ne jelentsen gondot, hogy akkor is elvégezd a feladataidat, ha a főnök nem liheg a nyakadban
  • Motiváljon, és ne elriasszon, hogy a munkabéred részben teljesítmény alapú (bejelentett garantált bérminimum + jutalék)
  • Rendelkezz saját számítógéppel/latoppal, internet kapcsolattal

Amit nyújtunk:

  • 100%-ban bejelentett munkád lesz nálunk
  • Képzéseink által folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • A munka otthonról végezhető
  • Az ügyintézéssel járó telefonos költségeidet mi álljuk, és igény szerint mobiltelefont is adunk
  • A teljesítményed érték a cégnek és ezt jutalmazzuk, a megszerezhető jutaléknak felső határa nincs
  • Mindig pontos kifizetésre számíthasz

Ha szívesen dolgoznál velünk, és úgy érzed, hogy Te vagy a mi emberünk, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat Krisztának a hr@honlaprafel.hu e-mail címre!